fbpx
Kapërceni lidhjet

Mirë se vini nëMedinglobe.

Zbuloni një botë të përsosmërisë dhe përtëritjes së kujdesit shëndetësor të personalizuar me Medinglobe, porta juaj e besuar për trajtimet kryesore mjekësore mes peizazheve magjepsëse të Turqisë.

shpalljet
Teknologji

i veçantë
Konsulencë

Ekspert
ekip

Mirë se vini nëMedinglobe.

Zbuloni një botë të përsosmërisë dhe përtëritjes së kujdesit shëndetësor të personalizuar me Medinglobe, porta juaj e besuar për trajtimet kryesore mjekësore mes peizazheve magjepsëse të Turqisë.

na telefononi tani
+90 534 279 6236

shpalljet
Teknologji

i veçantë
Konsulencë

Ekspert
ekip

MEDINGLOBE

Ne jemi gjithmonë këtu për ju!

Gjatë periudhës së trajtimit pacientëve tanë u ofrojmë një rezervim hoteli në hotelet më luksoze dhe transferta falas. Me kompetencën e fituar nga mesatarisht 200 operacione mbi obezitetin, 100 transplantime flokësh, 100 operacione të ndryshme estetike dhe 60 operacione estetike dentare të kryera çdo muaj. garantojme besimin e pacienteve tane.Qendra jone eshte nje nder qendrat me te medha te specializuara ne turizmin mjekesor kozmetik ne Turqi, me mbi 12 vjet eksperience qe kemi ne duar, me akreditim mjekesor nga institucionet mjekesore me prestigjioze nderkombetare dhe turke.

Dërgo një mesazh

Kërkoni një telefonatë mbrapa

  Rizbuloni Bukuria jote me ne.

  Ne shohim me sytë tuaj, dëgjojmë çdo shqetësim që ndjeni. Ne përpiqemi çdo ditë për të ndërtuar një marrëdhënie të qëndrueshme me ju, për të qenë një familje e besuar. Besoni se ne ju ofrojmë shërbimin më të mirë.

  Shëndeti dhe rehatia juaj janë të rëndësishme për ne.

  Në Medinglobe, ne ofrojmë një sërë shërbimesh shtesë për të maksimizuar përvojën tuaj të turizmit mjekësor. Komoditeti dhe kënaqësia juaj në çdo hap të procesit tuaj të turizmit mjekësor është prioriteti ynë.

  Bileta Fluturimi / Aeroporti

  Rruga juaj e pandërprerë e fluturimit drejt mirëqenies. Ne hartojmë rrugët më të përshtatshme, trajtojmë rezervimet dhe sigurojmë lidhje të qetë, në mënyrë që të përqendroheni në udhëtimin tuaj shëndetësor - nga ngritja në transformim.

  Mësoni më tepër

  Transferta VIP

  Mbërritni me rehati të rafinuar: Përjetoni mirëseardhjen përfundimtare VIP me transfertat private të Medinglobe. Kaloni pranë turmave me makina luksoze, të përshëndetur nga ekipi ynë i përkushtuar. Udhëtimi juaj shëndetësor fillon me stil.

  Mësoni më tepër

  Akomodimi ne hotel

  Më shumë se një dhomë, një parajsë rikuperimi: Medinglobe personalizon qëndrimin tuaj me pajisje të mirëqenies, kuzhinë të shijshme dhe shërbim të vëmendshëm. Përqendrohuni te shërimi, ne trajtojmë pjesën tjetër.

  Mësoni më tepër

  Shërbime përkthimi

  Ndjehuni të dëgjuar, ndjehuni të sigurt: përkthyesit e ndërgjegjshëm kulturor të Medinglobe sigurojnë komunikim të qartë, duke nxitur besimin dhe lidhjen gjatë gjithë udhëtimit tuaj të kujdesit shëndetësor turk.

  Mësoni më tepër

  Trajtimet tona

  Ne revolucionarizuam estetikën, sepse jemi në një kërkim të vazhdueshëm për zbulimet më të fundit mjekësore

  Trajtimit

  Kirurgjia Dentare

  Trajtimit

  Transplantimi i flokeve

  Trajtimit

  Ngritja e fytyrës dhe qafës

  Trajtimit

  Estetike e gjoksit

  Trajtimit

  Kirurgjia e Obesitetit

  Trajtimit

  Ashensor prapanicë braziliane

  Medinglobe

  Ne kujdesemi për shëndetin tuaj.

  Ne shohim me sytë tuaj, dëgjojmë çdo shqetësim që ndjeni. Ne përpiqemi çdo ditë për të ndërtuar një marrëdhënie të qëndrueshme me ju, për të qenë një familje e besuar. Besoni se ne ju ofrojmë shërbimin më të mirë.

  19

  Mjekët ekspertë

  22

  Departamentet e Shëndetësisë

  15K

  Pacientë të lumtur

  4

  Totali i Degëve

  Përse ne?

  Ne shohim me sytë tuaj, dëgjojmë çdo shqetësim që ndjeni. Ne përpiqemi çdo ditë për të ndërtuar një marrëdhënie të qëndrueshme me ju, për të qenë një familje e besuar. Besoni se ne ju ofrojmë shërbimin më të mirë.

  Medinglobe

  Në spitalet më prestigjioze

  Medinglobe

  Objektet e transportit vip

  Medinglobe

  Metodat moderne të trajtimit

  Pacientë të lumtur

  Ethan Shaw
  Ethan Shaw
  @ethan_shaw
  Lexo më shumë
  “Rezultatet e analizës së gjakut nuk përbënin asnjë rrezik dhe procedura zgjati 8 orë pa asnjë problem. Stafi mjekësor tregoi një interes shembullor nga fillimi në fund.”
  Maria Havva
  Maria Havva
  @mariahavva
  Lexo më shumë
  “Kam qenë i kënaqur me shërbimin që kam marrë – çmime të volitshme dhe të gjitha premtimet janë mbajtur. Konsulenti Irika ishte veçanërisht i dobishëm, duke iu përgjigjur shpejt çdo pyetjeje dhe duke u siguruar që procesi të shkonte pa probleme.”
  Liam Bower
  Liam Bower
  @liambower
  Lexo më shumë
  “Para 15 ditësh kam bërë transplant flokësh dhe e kam vlerësuar veçanërisht profesionalizmin e gjithë profesionit mjekësor të klinikës MEDINGLOBE. Jam shumë i kënaqur me rezultatin dhe do të doja të falënderoja veçanërisht Aya-n që dinte në mënyrë perfekte se si të më mbante të informuar.”

  Blog Medinglobe

  Filloni eksplorimin tuaj sot! Shfletoni blogun tonë dhe zbuloni mundësitë e pafundme që ju presin në Turqi.

  Ne jemi të përkushtuar t'ju ofrojmë shërbimin më të mirë në çdo kohë. Me përkushtimin tonë për përsosmëri, ju garantojmë se do të arrini rezultatet më të mira.

  Kontakt

  Po kërkoni bashkëpunim?

  [email mbrojtur]

  Vizitoni Dyqanin tonë Lokal

  Stamboll, Turqi

  E hënë-e premte: 08:9-XNUMX:XNUMX

  +90 534 279 6236

  Kërkoni një telefonatë mbrapa

   E drejta e autorit © 2024 Medin Globe. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

   Bërë me dashuri nga WORKINTEAM.